NLP ile Zihinsel Detoks Semineri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yaşadıklarınız ve Zihinsel Detoks

"Kaza geçirdiyseniz, ameliyat olduysanız, bir yakınınızı kaybettiyseniz, doğum yaptıysanız, donup kaldıysanız, karar veremiyor ve harekete geçemiyorsanız, sinirlenip patlamalar yaşıyorsanız, uçak, deprem, panik atak benzeri korkularınız ve bunlardan sadece biri bile var ise "NLP ile Zihinsel Detoks" programı kaynaklarınızı yeniden kullanmanızı sağlayabilir." Hemen Arayın, bilgi alın.
   


Zihinsel Detoks ve NLP

Zihinsel Detoks kişinin kendi kaynaklarını kullanabilmesi, farkında olmadan yaratılan sınırların ötelenebilmesi ve yaratıcılığın kullanılabilmesi amacı ile uygulanmaktadır. Bu şekilde kişi yeniden kaynaklarını kullanabilir hale geleceği gibi, panik atak, uçak korkusu, sınav stresi, deprem korkusu, depresyon benzeri durumlardan da kolaylıkla kurtulacaktır. Bu değişim bu kadar kolay gerçekleşebilir mi? diye sorguluyorsanız, farkında olmadan gösterdiğiniz değişime direncin farkına varmanız gerekiyor.

Beynimize aktarılan sayısız bilgi ve yaşadıktan sonra anlamlandırdığımız binlerce tecrübe var. Bu tecrübelerden bazılarını iyi bazılarını da kötü olarak hatırlıyor ve hatırladığımızda da  geçmişte yaşadığımız duyguları yeniden ve yeniden artarak hissediyoruz.  Bir de hiç farkında olmadığımız hayatımızı, yaşadığımız modeli etkileyen stratejilerin arka plandaki etkileri kişinin istenen sonuçlara ulaşmasını da engellediğinde durum biraz daha karışık gibi görünüyor olabilir.

    Farkında olmadan ya da farkında olarak oluşan ve sizi engelleyen sınırların ortadan kalkmasını,
          
    Verdiğiniz kararları uygulamaya başlayıp hemen harekete geçmeyi,
          
    Düşünmeden verdiğiniz "evet" cevaplarının kişisel özgürlük alanlarınızda yarattığı sorunlardan kurtulmayı,
          
    Yaşadığınız korku ve tedirginlikleri  kendinizi koruyamadığında beyninizin sizi korumak için oluşturduğunu,
         
    Geçmişte yaşadığınız tecrübelerin farkında olmadığınız önemli sonuçlar ortaya çıkardığını,
          
    Beynimizin içeriksiz düşündüğünü ve "içeriksiz" düşünmenin ne anlama geldiğini,
         
    Değişime direncin varoluş nedenini ve nasıl ortadan kaldırılabileceğini,
                 
    Geleceğinizi kaynaklarınıza uygun olarak planladığınızda bu sonuçlara kolayca ulaşabileceğinizi,

    Sporcuysanız Performansınızın artmasını,

    Kendi kararlarınızla hayatınızı yönetmeye başlayabileceğinizi görebileceksiniz.
         
    İşiniz ve özel hayatınızda NLP Bilgilerini "acı çekmeden yaşamanın size acı vermeyeceğini" öğrenmek istiyorsanız, bu seminere randevu alarak katılmanız düşündüğünüzden daha çok yarar sağlayacaktır.

    Uçak korkusu, Deprem korkusu, (ÖSS, OKS) Sınav Korkusu, yaşanan Panik Atak Benzeri durumların ortadan kaldırılması, Topluluk önünde ya da Televizyonda yaşanan korkuların giderilmesi  kolaylıkla sağlanabilmektedir. 

Zihinsel Detoks için yapılan bilgi aktarımlarında  beynimizin çalışması, kullandığımız dil ve beynimize farkında olmadan ve  farkında olarak aktarılan bilgiler, bu bilgilerin yarattığı sınırların neler olabileceği de gözden geçiriliyor. Yaklaşık 12-16 saat süren bu bilgi aktarımı sırasında tecrübelerin oluşturduğu stratejilerin de farkına varılması sağlanıyor. Değişime direnç, kişinin karar süreçleri, otorite ile ilişkisi, tedbirli davranış modelinin nerelerden kaynaklandığı da mekanik bağlantılar olarak açık seçik ortaya çıkabilmektedir.

NLP Teknikleri ile Geleceğin Planlanması

İlave olarak zaman çizgisi ile gelecek planının yapılması, mimlemek (anchoring), benzeşim ve yöneltim gibi ikna teknikleri ile Türkçe'nin karmaşık yapısından dolayı ortaya çıkan sonuçların neler olabileceği de gösterildiğinde değişim süreci daha da kolaylaşmaktadır.   Karar, motivasyon, yönetim ve iletişim stratejileri ilgili olarak da çeşitli modellerinin de gösterildiği bilgiler kişinin zihinsel süreçlerinin anlaşılır hale gelmesini ve istediği hızda kullanması imkanını vermektedir.

Kaynaklarını kullanmak ve kaynaklarına uygun hedeflere ulaşmak ve yaşadıkları sorunlardan kurtulmak isteyen  her kişinin katılabileceği Zihinsel Detoks programımız kişinin hayatında elde edeceği sonuçları kolaylaştırmakta ve kaynaklarına uygun hedefleri ulşamasını sağlamaktadır. Yöneticilerin işlerini ve çalışanlarını daha kolay yönetebileceği ve faydalı bir iletişim seviyesi ile bilginin paylaşıldığı süreçlerin gerçekleşmesini sağlayan bu program çalışanların da kariyerlerini planlamalarını ve başarılı sonuçlara ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır.

Tedavi için Doktora, değişim için bize gidiniz.

Çok yere müracaat ettiniz, bir takım bilgiler aldınız, kitaplar okudunuz ve değişemediniz. Sorunlarınızn büyük olduğunu düşünüyorsunuz.  Katılacağınız zihinsel detoks programı hayatınızı yönetmeniz ve bunu nasıl gerçekleştirebileceğinizi size gösterecektir. Birkaç haftalık seminerlerde elde edilen bilgilerden çok fazlası 12-16 saatlik bilgi aktarımı sırasında yapılabilmekte, katılımcı bu bilgileri davranışlarına aktararak kısa zamanda farkında olmadığı yeterlilik düzeyine ulaşarak yaşadığı dünyayı ve yaşadığı dünyadaki her anı yönetmek istiyorsa, bunu gerçekleştirebilmektedir.

Çok sayıda kişinin (yönetici, sanatçı, çalışan, öğretmen, öğrenci) katıldığı ve kendini iyi hissederek, kaynaklarını ve dilini doğru modelde kullanarak "istenen sonuç"lara ulaşması sağlanan Zihinse Detoks seminerlerine sorun olsun olmasın her kişinin katılması yarar sağlayacaktır. Zihinsel Detoks seminerinden sonra değişim kolaylıkla gerçekleşebilmektedir.

Zihinsel Detoks'a bireysel olarak katılmak isterseniz WhatsApp numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Cengiz Eren

NLP Uzmanı ve Eğitmeni

http://www.erenlp.com

İlgili Linkler

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP