Can Dündar Google Arama Trendleri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Can Dündar. Aşk şiirlerii, aşk kitapları, köşe yazıları, haberler, belgeseller, web sitesi yönetimi ve daha fazlası. Gerçekten yetenekli. Habere ulaşma konusunda babası, haberi düzenleme konusunda annesi gibi davranabilen bir gazeteci, onların mesleki özelliklerinden kazandığı bu yapı ile.

 Bir röportajında şöyle diyor.

 

"Can Dündar kimdir; araştırmacı, tarihçi, televizyoncu, yazar, gazeteci, belgeselci mi yoksa aşk gurusu mu?

 

(Gülüyor) Önce gazetecidir. Aşkı karnımda gezdiren biri olarak aşk gurusu değil, kanguru olabilirim. (Gülüşmeler).

Google arama trendinde görüleceği gibi Kasım 2008'e kadar trendi yükseliyor. Bu tarih önemli en google aramaları en yüksek noktaya ulaşıyor.  Bu Tarih Mustafa filminin yayınlanmaya başladığı tarih. Mustafa filmi hayatında önemli, belgeseller dışında yaptığı ilk ticari film. Sarı Zeybek belgeseli ile Türk halkının, yazdığı romantik yazılarla Türk kadınının kalbini kazanan Can Dündar'ın trendi bu yükselişten sonra düşmeye başlıyor.

 Türgut Özakman ile yaşadıkları şanssızlık. Benzer şanssızlığı bir deniz takside sevgilisi ile yakalanması ile yaşıyor. Aslında sonrasında çok önemli haberlere imza atmasına rağmen, trendi yükselmiyor.  Milliyet Gazetesinin Doğan grubunda iken yayın yönetmenlerinin yaptıkları sistematik hataların da, düşüşe önemli katkısı var.

 Vamık Volkan ve Can Dündar

 Vamık Volkan'dan etklilenerek çektiği Mustafa filminin yol açtığı tartışmalar ve  mahkeme süreçleri halen sürüyor.

 "Show TV'nin anchorman'lik teklifini, haber saati oğlunuz Ege'nin banyo saatine denk geldiği için mi reddettiniz?

 Dillendirmeyi ayıp buluyorum. Dışarıdan anchorman'lik çok önemli görülebilir; ama benim için bir kanalda haber sunmak cazip değil. Teklif geldiği dönemde oğlum da olmuştu, oğlumun büyümesini görmek istedim. Ali Kırca'nın ya da Reha Muhtar'ın göremediğini düşünüyorum. Çocuğunuzun banyo halini bir daha yaşama şansınız yok, haber bültenini şimdi de sunabilirim. Çalışmak bizi en temel insani özelliklerimizden mahrum ediyorsa manası yok."

 Yukarıdaki soruya bu cevabı veren Can Dündar daha sonra NTV'de Canlı Gazete isimli haber programnı sunmaya başlamış ama daha sonra kanala gelen baskılarla yayınını bitirmek zorunda kalmıştı. 

Tenis oynadığını  Hürriyet gazetesinde Fatih Çekirge haberi ile öğreniyoruz.  Bir tenissever olarak bunu Hürriyet sitesi manşet haberi okumaktan çok memnunum.

 Aşağıda Can Dündar'ın Google Arama Trendleri.

can dündar

Can Dündar Fatih Çekirge Nihat Özdemir

 

 

Cengiz Eren

http://www.erenlp.com

 

TOP