Hıncal Uluç Arama Trendleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Hıncal Uluç, Sabah Gazetesinin en önemli yazarlarından biri. Hem sosyal ve hem de spor içeriğindeki yazıları yoğun olarak okunuyor.  Gazete içinde neredeyse bir sayfa kendisine ayrılmış durumda.  Bir sayfayı hemen hergün doldurmak aslında kolay değil. Hem gündemi tayin etmek ve hem konu bulmak gerçekten çok zor iş. Haberleri takip etmek, televizyon ve medyayı incelemek, spor, özellikle futbol konusunu takip etmek gerekiyor, eş zamanlı olarak.  Ve bunlardan yorum yazılarına ait konuları üretmek  gerekiyor. Bu anlamda kendisini tebrik ediyoruz.

 

Sarsıcı yazılar yazıyor. Bu yazıların neden yazıldığını Google'da Cengiz Eren Hıncal Uluç aramasıyla bulabilirsiniz. Kendi narkoz konusunda benim adımdan bahsetmişti. Sarsıcı yazılar yazmasının nedeni ise, çocuk yaşlarda yaşadığı bir deprem. Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında yazdığı sert yazılar zamanında gündem oluşturyordu. Şimdi ise sporun yorumlandığı Haftanın Gündemi köşesi ile Sabah internet sitesinde yazıyor.

 

Hıncal Uluç'un  arama trendlerine baktığımızda bir tane pik nokta görüyoruz. Bunun dışında kalanlar ise daha aşağıda kalmış durumda. Her zaman ulaşılabilir olduğu ve bilindiği için Google'da çok aranmıyor olabilir. Ama "Su testisi su yolunda kırılır" cümlesi ile çok aranmış olduğunu farkediyoruz.

 

 hıncal uluç

 

 

 

Cengiz Eren

 

 

TOP