Cengiz Eren'in Yeni Kitabı : Küçük Büyük Yazılar yayınlandı.

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

kucukbuyukyazilarNLP Küçük Büyük Yazılar

Cengiz Eren'in yeni kitabı Küçük Büyük Yazılar yayınlandı. Milliyet Gazetesi 2002-2007(ocak)  yılları arasında önce Milliyet  Cuma ve daha sonra da Milliyet  Cumartesi eklerinde yazılan yazılar, konularına göre sistematize edilerek düzenlendi.  Yazılar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan hazırlanan kitapta, hem gündem ile ilgili, hem de  değişim ve gelişim süreçleri için her zaman önemli olan içeriklerdeki yazılar okunabilir.  Bir çok konuda farklı bakış açısı getiren Küçük Büyük Yazılar'ın okunduğunda kişinin "Hayatı Anlamak ve Yönetmek" yönündeki davranış ve düşüncelerin katkıda bulunacağını düşünüyoruz.  Küçük Büyük Yazılar'la ilgili bilgileri okuduktan sonra Facebook, Twitter, Google+, Linkedin gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşırsanız, kitabın görünürlüğüne katkı sağlamış olursunuz.  Şimdiden teşekkürler.

Küçük Buyük Yazılar 

 

1. Bölüm:  İnsanın Kendi Olma Serüveni,

2. Bölüm: Zihinsel Aids, Şifalar, ve Diğerleri,

3. Bölüm: Kişisel Gelişim, NLP ve Diğerleri,

4. Bölüm: Stratejiler,

bölümlerinden oluşmaktadır.

 Beyaz Yayınları

NLP bilgileri ve NLP teknikleri kullanılarak hazırlanan yazılar çok sayıda kişinin hayatı yönetmesine yönelik bilgileri aktarmıştır. Yazılarda yaşanan tecrübelere ait sonuçlar kadar zihinsel süreçlerle ilgili bilgilerde aktarılmaktadır. Cumartesi günleri aileler kahvaltı masalarında yazıları okuyarak sohbet ettiklerini ve birlikte yorumladıklarını ifade etmişlerdir.

195 sayfa olarak yayınlan Küçük Büyük Yazılar Kitabını keyifle okuyacağınıza ve içindeki bilgileri kendinizce yorumlayacağınıza eminiz. Yazıların sonunda çok defa " karar sizin" cümlesini göreceksiniz. Bu cümlenin ne kadar önemli olduğunu kitabı okuduğunuzda daha kolay farkedebilirsiniz. Keyifli okumalar dilyoruz.

NLP Uzmanı ve Eğitmeni Cengiz Eren

http://www.erenlp.com

 

kucukbuyukyazilar

İlgili Linkler

NLP İçerik Sizi Düşünmek

Yerim Seni NLP Köşe Yazısı

Bi\'an Önce NLP Köşe Yazısı

Neuro-Linguistic Programming Neuro-Linguistik Programlama

 

TOP