Genel Katılıma Açık NLP Seminerleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

NLP Kullanıcı Semineri  (NLP Practitioner)

"NLP Kullanıcı Semineri, NLP tekniklerini kendi hayatında kullanararak "istediği sonuçlara" kolayca ulaşmak isteyenlerin katılabileceği bir seminerdir. Yaşadığımız yeniden yapılanan ve internetle sekillenen dünyamızı daha iyi algılayabilmek, doğru kararlar verebilmek ve kendi hayatını yönetebilmesi için yeni bilgilere ihtiyacı vardır. Bunlar kadar önemlisi değişim ve zihinsel sınırların ötelenebilmesi de kişinin yaratıcılığını ve kaynaklarını kullanmasını sağlayabilmektedir. Değişime dirençten dolayı bu çok kolaylıkla gerçekleşmemekte ve kişi farkında kendi yaptıklarını devam etmeye çalışmaktadır. Sonrasında ise sürekli benzer çevrimler devam etmekte, kişi çok başarılı olduğu halde bile kendisini iyi hissedememektedir. Bilgiye çok kolay ulaşılan bir dünyada yaşıyoruz. Bir kişi, bir konu, bir nesne hakkında herhangi bir bilgiye internetten çok kolay ulaşabiliyor. Bilgiye kolay ulaşıldığı halde kişinin istenen sonuca ulaşmasında sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Zira bir facebook ve benzeri sitelerden öğrendiğimiz bir nokta var. Lifre olmadan banka hesabına da, facebook'a da,, ve benzeri sitelere girebilmemiz mümkün değil. Bu ise en önemli noktayı bize göstermekte. Bilgi çok kolay ulaşılabildiği için, eski önemini yititirken, Şifreler daha önemli hale gelmiştir. NLP Kullanıcı semineri kendi hayatınızı yönetirken kullanabileceğiniz sifreleri, sizin  kullanımıza sunmaktadır.   NLP Kullanıcı Seminerine katılarak yaşayacağınız tecrübe, bundan sonraki hayatınızın nasıl yönetebileceğinizi size de gösterecektir.

 NLP Uzmanı ve Eğitmeni (Türkiye de ilk) Cengiz Eren'in bilgi aktarımları ve uygulamalarıyla gerçekleştirilecek NLP  Kullanıcı Semineri, hem kendi yaptıklarınızı ve hem de başkalarını anlamanızı kolaylaştıracak, sorunların sorun olmadığını ve derinde yatan stratejilerin çözümlenmesi gerektiğini de gösterecektir. Sorunların farkına varıp, çözülmesi gereken anda çözmek ve gelecekte çıkacak sorunları  önleyebilmek için geleceğin planlanması da yapmak hayato daha kolay yaşanır hale geçirecektir.

Şu kolaylıkla söylenebilir. NLP Kullanıcı seminerine katıldıktan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmayacak ve değişim düşündüğünüzden çok daha kısa zamanda gerçekleşecektir.

SeminerNo: NLP-01-1
Seminer Adı:   NLP Kullanıcı ı Semineri 1

Seminerin Amacı: NLP bilgilerinin her içerikte kullanılabilmesi ve NLP tekniklerinin kendi mesleki alanları için davranışlara aktarılması
Semineri Veren: Cengiz Eren, NLP Uzmanı ve eğitmeni
Seminer Süresi: 60 Saat

Semineri Tamamlayan kişilere NLP Braingiineering  NLP Kullanıcı (NLP Practitioner)  sertifikası verilecektir.

NLP Kullanıcı Seminer Konuları:

NLP Nedir

Duyuları kullanmak

Temsil Sistemleri

Stratejiler, Karar, Yönetim, Motivasyon

Mimlemek

İçeriksiz Düşünme Modeli

Yaşanan tecrübeler ve sonuçları

Türkçe kullanımı ve Dil Motifleri

Su Modeli,

Eren Altıgeni

İçeriksiz Düşünme Modeli

Göz Hareketleri

Yüzey ve Derin Yapıda sonuçlanan işlemler

Kaynakların Kullanılması

Öğrenme süreçleri

Benzeşim ve Yöneltim

Geleceğin Planlanması

Zaman Çizgisi

Zihinsel, duygusal, davranışsal değişim yönetimi

Uygulamalar  

Seminerin Kimler Katılabilir :
NLP  size daha iyi iletişim kurmayı, etki alanınızın genişlemesini, isteklerinizin farkına varmayı, doğru kararlara her zaman ulaşabilmenizi, davranışlarınızda esneklik ve değişiklik yapabilme yeteneklerinizi faaliyete geçirerek ve sizi engelleyen beyinsel, sözel ve davranışsal sınırları da kaldırmanızı sağlayacaktır.

Eğitim, sanat veya sporla uğraşıyorsanız, NLP size kendinizle ve eğitim verdiğiniz kişilerle doğru iletişim tekniklerini kullanmanızı sağlayacak ve uğraşınızda kaynaklarınızla birlikte yaratıcılığınızı da etkin ve doğru olarak kullanarak söylenmemişleri söylemenizi, beyin ve vücut birlikteliğinizle birlikte gelişmenizi sağlarken bilgi aktardığınız insanların bu bilgileri düşündüğünüzden kısa zamanda öğrenmesini ve davranışlarına aktarmasını sağlayacaktır.

İşiniz insanlara yardım etmekse, NLP  size insanların kalbine nasıl ulaşabileceğinizi ve onlara nasıl daha faydalı olabileceğinizi ve onların size gelmesine neden olan problemleri birlikte ve kolaylıkla yoketmenizi sağlayacaktır. NLP sizin iletişim ve terapi yeteneklerinizi geliştirirken kaynaklarınızı da istediğinizden daha fazla kullanmanızı sağlayacaktır.

Yaşadığınız dünyayı yönetmek ve çevrenizdekilerin davranışsal değişimi yaşamaları istiyorsanız, NLP  kullandığınız kelime ve cümleleri değiştirerek geliştirecek, hayallerinizi zenginleştirecek ve kapasiteniz ve inançlarınızı, kaynaklarınızı kullanarak, sizi kendinizi her an iyi hissedebilecek duruma getirip, yaşadığınız dünyayı ve yaşadığınız dünyadaki her anı yönetmenizi sağlayacak, hissettiğiniz bu mutluluğu istediğiniz kişilerle kolayca paylaşma sonucunu da gerçekleştirecektir.

NKP Kullanıcı Semineri tarihlerini ve katılım  için  0216 464 1727'yi arayıp detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP