Neden NLP ile Zihinsel Detoks?

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

NLP İle Zihinsel Detoks, Cengiz Eren NLP Teknikleri ile Zihinsel Detoks

Zihinsel Detoks NLP bilgi ve Tekniklerinin aktarımı ile kişinin kaynaklarını kullanmaya başlamasını sağlamaktadır. Bu seminerde kişi ihtiyacı olan bilgileri davranışlarına kolaylıkla aktardığı için değişim düşünüldüğünden çok kısa zamanda gerçekleşebilmektedir. Hayatı yönetirken ortaya çıkan sorunların çözülmesi, hiç  bu kadar kolay olmamıştı, diyebilirsiniz.

Kaynaklar ve İnsan

İnsanın kaynaklarını sınırsız ve engelsiz olarak kullanabilmesi önemlidir. Zihindeki sınırlar ne kadar ötelenmişse, kişi kaynaklarını ve yaratıcılığını o kadar kullanabilmektedir.  Farkında olarak ve olmadan alınan bilgiler ve yaşanan tecrübeler , kişiyi etkilemekte ve risk alma, macera yaşama ve en önemlisi yaratıcılık engellenmekte,  hayat kendisi tarafından yönetilememektedir.

Zihinsel Detoks

İşte, NLP Teknikleri ile Zihinsel Detoks insan zihninde varolan farkında olunan ve farkında olunmayan sonuçların  ve etkilerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Özellikle geçmişte yaşanan tecrübeler ve bu tecrübelerin ortaya çıkardığı stratejilerin neler olduğunun net olarak görülmesi sağlanmakta ve daha sonra da bu stratejiler ve duygusal etkilerin ortadan kaldırılması ile kişi, kaynaklarını kullanabilir hale gelmektedir. 

NLP Bilgileri ve NLP Teknikleri

Değişim süreçleri, zihinsel açıdan karar mekanizmaları, dilin insan hayatındaki önemi, geleceğin planlanması gibi süreçlerde tamamlandıktan sonra kişi hayatını kolaylıkla yönetebilmektedir. Hiçbir sorunu olmadığı halde bu programa katılan kişi farkında olmadıklarının farkına varmakta ve yaptıkları ve elde ettikleri sonuçların altında yatan zihinsel sistematiği anlayabilmektedir. 

Korkular ve NLP

Yine NLP Teknikleri ile Zihinsel Detoks programı ile yaşanan uçak korkusu, deprem korkusu, yükseklik korkusu, panik atak, kilo verememe veya kilo almak korkusu,  sınav korkusu, sosyal fobi, topluluk önünde konuşma korkusu, kolaylıkla ortadan kalkabilmektedir.

İnsan da kendisi hakkında çok şey bilmekte ancak bunların sebep sonuç arasındaki bağlantılarını doğru modelde kuramadığı için değişim gerçekleşmemekte, benzer olaylar benzer şekilde çevrimler olarak devam etmektedir.   

Kaynaklarınızı daha iyi kullanmak için Zihinsel Detoks programı size yarar sağlayacaktır. İlave olarak eğer hayatınızda patlamalar yaşıyorsanız, ameliyat olmuşsanız, karar veremiyor ve harekete geçemiyorsanız, sürekli negatif iç konuşmalar ikinci tekil şahıstan yapılıyorsa Zihinsel Detoks programına ihtiyaç duyuyorsunuz demektir.

NLP Eğitim Merkezi: NLP Braingineering

Randevu alarak Zihinsel Detoks programına başlayabilirsiniz. Şimdi Randevu almanız  için 0216 464 1727

Cengiz Eren

http://www.erenlp.com

İlgili Linkler:

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

ALAKALI YAZILAR
Üniversite'lerde NLP Eğitimi

NLP Eğitimleri ve Üniversite Tempo Derdisi NLP Türkiye'de konuşulmaya başlandığında yıl 1998'di. Tempo dergisinin 21...

NLP Teknikleri ve Mindfulness

NLP ve Mindfulness NLP tekniklerinin en önemli yapıtaşlarından biri Milton Eriksson'un dil motiflerinin ve dili nasıl...

NLP Teknikleri ve Değişim

NLP ve Değişim Hayatın yaşarken her an değişiyoruz farkında olmadan. Ancak kişinin kendi kararları ile gerçekleşmeyen değişim istenen...

NLP ve Aşk

NLP ve Aşk Linguistik açıdan bakıldığında aşk kelimesi bir nominalizasyon. Herkes  zihninde farklı bir sonuç ortaya...

NLP ve Profesyonel Tenis

NLP ve Pro-Tenis Tenis. File ve çizgilerle bölünmüş iki sahada single veya double olarak oynanan bir spor. Son...

NLP Teknikleri ve Liderlik

NLP ve Liderlik Doğuştan mı? Yoksa sonradan mı? Lider olunur sorusu hep sorulagelmiştir. Lider genellikle yön...

TOP