Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk'ü Anma Ekinlikleri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Basın Bülteni,

Atatürk’ü Anma Etkinlikleri ve Mustafa Kemal Modeli Semineri, Atatürk Kültür Merkezi Kocatepe Toplantı Salonu, Afyon

Afyon Kocatepe Üniversitesi Medya Kulübü 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri düzenlemiştir.  Saat 9.00’da başlayacak etkinlikler Saat 15.00’a kadar devam edecektir. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğretim Görevlisi Arda Ölmez’in sunumunun ardından İsmail Özdilek’in “Güneşin Adı” belgeseli saat 9.15’te gösterilecektir. Saat 9.30’da Can Dündar’ın hazırladığı “Sarı Zeybek” ve Tolga Örnek’in “Atatürk” belgesinin sunumu yapılacaktır.

Saat 13.30’da  Cengiz Eren’in  aktaracağı “Mustafa Kemal Modeli” semineri başlayacaktır. Mustafa Kemal’in kullandığı dil motifleri, temsil sistemleri ve stratejileri Mustafa Kemal’in Nutuk’ta aktardığı cümleler üzerinden NLP Teknikleri ile incelenecektir. Karar, Operasyon ve sonuçlara ait stratejiler ise Nutuk’taki   “İkinci İntihabat İcrası” bölümü detaylı olarak incelenerek varolan modelin sistematik yapısı ortaya konacaktır.  Mustafa Kemal Modeli’nin her içerikte kullanabileceğini ifade eden Cengiz Eren, bu modelin kişilerin kendi modelleri ile birleştirilerek yeni modeller üretilebilmesinin fırsat ve seçenekleri arttırarak kendi hayatlarını kolaylıkla yönetmeye başlayacaklarını da belirtmektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’ndeki Atatürk’ü Anma Etkinlikleri,  şehrdeki Atatürk Kültür Merkezi Kocatepe toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.  Atatürk’ü Anma Etkinliklerine ait afiş ektedir.

Detaylı bilgi için: Öğr. Gör. F. Arda ÖLMEZ
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü
0 272 4440303'den 394
 
Mustafa Kemal Modeli semineri ile ilgili detaylı bilgi için:
Cengiz Eren
NLP Uzmanı ve Eğitmeni Milliyet Gazetesi Yazarı
0 216 4641727

 

TOP