Equus Richard Burton

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

EQUUS Richard Burton Equus

Equus Filmi önemli bir flm Richard Burton filmografisinde. Tiyatro tadında ama sorgulama yaptırtan sahneleri ile izleyeni kolaylıkla içine alıyor ve tabii biraz da tedirgin ediyor.  Zihinsel Detoks sürecinin önemine  ait önemli bilgiler de veriyor. 


Çocukluk ve Sonrası

Çocuk yaşta yaşanan olaylar, din, cinsellik, at sevgisi arasındaki bağlantıları sorgularken, "normal" olmak kavramına da açıklık getiriyor.

Psikoloji ve Dyestart

Tutkular ve tutkuların kayboluşu ve Dystart adlı doktorun kendini de sorgulamaya başladığı film, ilginç bir sonla seyirciyi karşı karşıya bırakıyor.  İzlemenizi ve bağlantıların nasıl kurulduğunu farketmenizi isterim. NLP konusu ile ilginen herkesin filmi izlemesi yararlı olacaktır, tabii at sevgisinin nerelere ulaşabileceğini de. Filme ait yorum daha sonra sitede yayınlanacaktır.  Filmi izlemek için devamını tıklamanız yeterlidir.

 

 

Küçük yaşta aktarılan bilgile sonucunda yaşanamayan cinsellik ve ortaya çıkan sonuçlarını çok güzel aktarıyor.  Richard Burtıon'un muhteşem oyunculuğu ve Peter Firth'ün de ana benzer bir oyun sergilemesi oyunculuk açısından da güzel birmsonuç ortaya çıkarıyor.

00409 from P4z4rt351-2 on Vimeo.

Cengiz Eren

NLP Uzmanı ve Eğitmeni

http://www.erenlp.com

 

 

TOP